• RSS
  • Facebook
  • Twitter
22
July
Comments Off on Jak można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Comments
Jak można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście również, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić wiele ciekawych alternatyw, ale jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, świetnym rozwiązaniem jest choćby wycieczka za granicę. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miast w Europie – Edynburg, Lizbona, Florencja, Dubrownik albo chociażby Amsterdam.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, zwłaszcza mowa o nogach, lecz jeśli w samą porę kupimy bilety, możliwe, że za 4 bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Na przykład Okęcie jest umiejscowione niedaleko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, iż transport na i z lotniska jest tani. Jednak już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma wiele zalet, lecz może warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w polskich miastach? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do szukania okazji turystycznych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Choć zapewne dla wielu tego typu niespodzianka to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie możemy zapominać!

Categories: Turystyka

Comments are closed.